Wczytuję dane...
Kod producenta: 5903570070136
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: IMPERIAL CINEPIX

Poruszający film z Kate Winslet i Joshem Brolinem w rolach głównych, o dwójce nieznajomych, którym niezwykłe okoliczności dają szansę na miłość!

W tym pełnym napięcia obrazie filmowym, cierpiąca na depresję Adele (Kate Winslet) wybiera się ze swoim synem Henrym (Gattlin Griffith) do supermarketu na zakupy. Spotykają tu uciekiniera z więzienia (Josh Brolin) i zostają zmuszeniu do udzielenia mu schronienia w domu. Nieporadna i zdezorientowana Adele w obliczu zagrożenia okazuje się rozsądna i odważna. Ale też na tyle empatyczna i czuła, by zorientować się, że ich prześladowca wcale nie jest tak bezwzględny i brutalny, jak mogłoby się wydawać. Długi Wrześniowy Weekend [Blu Ray], to film na długo pozostający w pamięci, nostalgiczny, zachwycający klimatyczną muzyką i pięknymi ujęciami!

Metryczka Filmu Blu Ray:

Gatunek: dramat, Język: angielski (DTS-HD-MA 5.1), polski, czaski, węgierski, rosyjski, turecki, tajski (D.D 5.1), Napisy: angielskie, polskie, arabskie, bułgarskie, estońskie, greckie, hebrajskie, hindi, węgierskie, islandzkie, litewskie, łotewskie, portugalskie, rumuńskie, słowackie, tureckie, ukraińskie, bahasa indonezyjskie, bahasa malezyjskie, kantońskie, mandaryńskie,koreańskie, tajskie, Reżyseria:  Jason Reitman, Obsada: Josh Brolin, Gattlin Griffith, Kate Winslet, Czas projekcji: 111min, Nr. kat: 5903570070136, Dystrybutor: Imperial CinePix


Polecamy