Kod producenta: 5903570105210
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

DROGA DO ZATRACENIA [DVD]

Film Droga Do Zatracenia [DVD] to doskonały obraz gangsterski w reżyserii nagrodzonego Oscarem Sama Mendesa. W roli głównej Tom Hanks i Paul Newman

W tym pełnym napięcia filmie, Michael Sullivan jest zawodowym zabójcą na usługach irlandzkiej mafii. Pewnego dnia jego 12-letni syn staje się mimowolnym świadkiem morderstwa dokonanego przez ojca. Odkryty, poprzysięga milczenie. Od tej pory życie obydwu zmienia się całkowicie. Z rąk zabójców giną: żona i drugi syn Michaela. Michael szuka pomocy u Franka Nittiego prawej ręki słynnego Ala Capone. Ten jednak odmawia i wysyła w ślad za Michaelem bezwzględnego, sadystycznego mordercę Maguire'a. Ścigani przez mafię ojciec i syn wyruszają w Drogę Do Zatracenia, małego miasteczka, w którym mieszka ciotka chłopca. Michael stara się za wszelką cenę uchronić swego syna przed złem, któremu sam kiedyś się zaprzedał. Czy ich Droga Do Zatracenia stanie się drogą do piekła?

Zobaczcie ten świetny film w którym główne kreacje stworzyli Tom Hanks, Paul Newman, Jude Law i Stanley Tucci

Metryczka Filmu DVD:

Gatunek: dramat, sensacyjny

Język: angielski, rosyjski (D.D 5.1)

Napisy: angielskie, bułgarskie, chorwackie, czeskie, holenderskie, estońskie, hebrajskie, węgierskie, łotewskie, litewskie, polskie, portugalskie, rumuńskie, rosyjskie, tureckie.

Reżyseria: Sam Mendes.

Obsada: Tom Hanks , Paul Newman , Jude Law , Jennifer Jason Leigh.

Czas projekcji: 112 min.

Nr kat: 5903570105210

Dystrybutor: Imperial CinePix

Wszystkie Filmy DVD wysyłamy w ciągu 24h


Polecamy