Wczytuję dane...
Kod producenta: 9788381108652
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

Ta powieść to przyprawiający o dreszcze thriller psychologiczny o rozpadzie rodziny i sekretach, które wciąż nas nawiedzają!

Sarah ma za sobą epizod, którego w ogóle nie pamięta, po śmierci matki przedawkowała tabletki nasenne. Rodzina i przyjaciele są pewni, że zamierzała targnąć się na swoje życie. Mąż proponuje jej specyficzną terapię, nadmorski dom w Walii, w którym się wychowywał, właśnie wystawiono na sprzedaż za bezcen. Przeprowadzka z pewnością dobrze by zrobiła i Sarze, i dzieciom. W ofercie jest jednak pewien haczyk piętnaście lat temu fotografia domu nie schodziła z okładek gazet. W jego murach brutalnie zamordowano całą rodzinę. Patrick wierzy jednak, że uda się przywrócić domowi dawną świetność, choć skromne fundusze ledwo wystarczą im na pokrycie podstawowych kosztów. Wkrótce nowi sąsiedzi zaczynają sugerować, że dom jest nawiedzony, a na progu willi pojawiają się osobliwe „podarunki”. Na domiar złego morderca sprzed lat właśnie wychodzi na wolność. Sarah nie może się pozbyć wrażenia, że ktoś ją obserwuje, a historie Patricka o szczęśliwym dzieciństwie powoli tracą spójność. Czy kobiecie uda się odkryć sekret domu, zanim rozpadnie się kolejna rodzina, przecztajcie sami!

Metryczka Książki:

Tytuł oryginału: The Woman in the Dark, ISBN: 9788381108652, Kod EAN: 9788381108652, Autorzy: Savage Vanessa, Wydanie: 1, Rok wydania: 2019, Miejscowość: Katowice, Liczba stron: 440, Oprawa: Miękka ze skrzydełkami, Format: 14.3x20.5cm, Głębokość (mm): 22, Grupa towarowa: Książka, Thriller

Polecamy