Wczytuję dane...
Gwarancja: 3 miesiące

Arnold Schwarzenegger wyrusza w głąb dżungli, by zmierzyć się z pozaziemską istotą. Film "Predator" zapoczątkował serię filmów o przybyłym z obcego świata potworem!

Arnold Schwarzenegger występuje w tym kipiącym akcją filmie s-f, w którym musi się zmierzyć z przybyłym z obcego świata potworem, bardziej zabójczym, niż jakakolwiek znana broń na Ziemi .Zostaje on wysłany z misją uwolnienia zakładników, do opanowanego wojną domową kraju w Ameryce Środkowej. Wkrótce okazuje się, że jego ludzie muszą stawić czoła wrogowi daleko bardziej niebezpiecznemu niż cokolwiek na Ziemi. Predator bowiem nie jest istotą ziemską i rozpoczyna polowanie na każdego z nich. Ten pełen napięcia obraz filmowy stał się inspiracją do kolejnych części filmu!

Metryczka Filmu DVD:

Gatunek: sensacyjny s-f, Język: angielski, czeski, węgierski, polski ( D.D 5.1 ), turecki ( D.D 2.0 ), Napisy: angielskie, polskie, czeskie, węgierskie,tureckie, Reżyseria: John McTiernan, Obsada: Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Bill Duke, Elpidia Carrillo, Czas projekcji: 102min, Nr kat: 5903570101403, Dystrybutor: Imperial CinePIx

Polecamy