Kod producenta: 7321999336523
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Sklep z filmami Dvdworld poleca film przygodowy "Hobbit - Trylogia". Wszystkie filmy wysyłamy w ciągu 24h.

HOBBIT – TRYLOGIA BLU-RAY

Nr. Kat. 7321999336523

Dystrybutor – Galapagos

OPIS FILMU

HOBBIT NIEZWYKŁA PODRÓŻ

Pierwszy z filmowej trylogii - opartej na ponadczasowym arcydziele "Hobbit, czyli tam i z powrotem" autorstwa J.R.R. Tolkiena - "Hobbit: Niezwykła podróż" podąża śladami Bilbo Bagginsa, który wyrusza na epicką wyprawę by odzyskać legendarne królestwo Krasnoludów i pokonać smoka Smauga. W drodze Hobbit nie tylko odkryje w sobie odwagę i pomysłowość, ale zdobędzie też pierścień, który wpłynie na losy całego Śródziemia. "Hobbit: Niezwykła podróż" to największe wydarzenie filmowe od czasu ekranizacji serii "Władca Pierścieni".

HOBBIT - PUSTKOWIE SMAUGA (2DVD)

Druga część filmowego arcydzieła w reżyserii Petera Jacksona.

Hobbit Bilbo Baggins, Czarodziej Gandalf i Trzynastu Krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy, kontynuują wyprawę, której celem jest odzyskanie Ereboru - Królestwa Krasnoludów. W czasie podróży spotkają niedźwiedzia-wojownika Beorna, gigantyczne Pająki z Mrocznej Puszczy, Leśne Elfy dowodzone przez Legolasa, Taurielę i Króla Thranduila oraz tajemniczego łucznika zwanego Bardem, który przemyca ich do Miasta Na Jeziorze. Kiedy wreszcie ujrzą Samotną Górę staną twarzą w twarz z największym niebezpieczeństwem - Smokiem Smaugiem.

HOBBIT BITWA PIĘCIU ARMII

Thorin Dębowa Tarcza i Krasnoludy z Ereboru odzyskały ogromne bogactwa swoich przodków. Teraz muszą stawić czoło konsekwencjom zbudzenia przerażającego Smauga.

W międzyczasie Władca Ciemności, Sauron, wysyła legiony Orków do ataku na Samotną Górę. Gdy siły ciemności się połączą, Krasnoludy, Elfy i Ludzie będą musieli zdecydować - zjednoczyć się? Czy zginąć?

Gatunek – przygodowe

Język – angielski (D.D 7.1),polski, węgierski (D.D 5.1)

Napisy – polskie, węgierskie, bułgarskie, rumuńskie

Reżyseria - Jackson Peter

Obsada - McKellen Ian, Freeman Martin, Armitage Richard, Bloom Orlando

Czas projekcji – ok. 474 min.

Dystrybutor – Galapagos.

Wszystkie filmy blu ray posiadają gwarancję producentów

Polecamy