Kod producenta: 5908223771040
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

ŻYCIE CARLITA/NIESAMOWITA Mc COY/AMERICAN BUFFALO – BOX

Nr kat. 5908223771040

Dystrybutor – Epelpol Entertainment.

OPIS FILMU

ŻYCIE CARLITA

Tytułowy bohater, Carlito Brigante, to portorykański gangster, który po bardzo długiej odsiadce wraca na ulice Nowego Jorku. Niemłody już kryminalista był kiedyś narkotykowym królem, teraz chciałby jednak wieść życie prawego obywatela - otwiera modny klub z muzyką latynoską. Niestety dobre chęci nie wystarczą - dawne kontakty i nawyki szybko dają o sobie znać. Złym duchem Carlita okazuje się jego adwokat i zarazem najbliższy przyjaciel, Kleinfeld.

Gatunek – sensacyjny.

Język – angielski, polski ( D.D 5.1).

Napisy – polskie.

Reżyseria - Brian De Palma.

Obsada - Al Pacino, Sean Penn.

Czas projekcji – 145 min.

NIESAMOWITA Mc COY

Po pięciu latach z więzienia wychodzi kobieta (Kim Basinger) zwolniona za dobre sprawowanie. Jest ekspertem od napadów na banki, ale teraz chce prowadzić spokojne życie. Niestety jej były mąż nie pozwala się jej widzieć z jej małym synkiem, a jej kurator sądowy skutecznie utrudnia jej życie na wolności, chyba że zgodzi się na propozycje swojego ex i wykona skok na bank. W zamian, za co ma dostać święty spokój i będzie mogła mieszkać z synem. Jedynym jej sprzymierzeńcem w odzyskaniu syna i prawdziwej wolności jest inny przestępca (Val Kilmer) wielki fan jej "pracy".

Gatunek – sensacyjny.

Język – angielski ( D.D 5.1), polski ( D.D 2.0).

Napisy – polskie.

Reżyseria - Russell Mulcahy.

Obsada - Kim Basinger, Val Kilmer.

Czas projekcji – 105 min.

AMERICAN BUFFALO

Film na podstawie sztuki i scenariusza Davida Mameta.

Do sklepu ze starociami w Chicago trafia przypadkowo American Buffalo-niezwykle cenna moneta z wyrytym wizerunkiem bawołu. Moneta zostaje sprzedana za niewielką kwotę pewnemu kolekcjonerowi. Dopiero  wtedy właściciel sklepu zaczyna zastanawiać się nad rzeczywistą wartością pięciocentówki. Don razem ze swym czarnoskórym pomocnikiem Bobbym obserwują dom kolekcjonera. Mają zamiar odzyskać cenny przedmiot wraz z całą kolekcją, do której Tafił.

Gatunek – sensacyjny.

Język – angielski ( D.D 2.0), polski ( D.D 2.0).

Napisy – polskie.

Reżyseria – Michael Corrente.

Obsada – Dustin Hoffman, Dennis Franz, Sean Nelson.

Czas projekcji – 90 min.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...