Kod producenta: 7321917500456
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN

Sklep z filmami Dvdworld poleca film "Klub Przyjaciół Myszki Miki - Wyprawa Na Marsa". Wszystkie filmy dvd i filmy blu ray wysyłamy w ciągu 24h.

KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI - WYPRAWA NA MARSA

Nr kat. 7321917500456

Dystrybutor – Galapagos

OPIS FILMU

Przeżyj kosmiczną przygodę!

Wsiądź na statek kosmiczny i wybierz się w fantastyczną podróż do gwiazd wraz z Mikim, Donaldem, Goofym i resztą kumpli z Klubu!

Kolorowe, migoczące światła widoczne przez klubowy teleskop zainspirowały przyjaciół do wyruszenia na wyjątkową wyprawę. Pomóż im wybrać właściwe narzędzia, aby mogli bezpiecznie dotrzeć na Księżyc, a nawet... na Czerwoną Planetę!

„Misja na Marsa” to zabawa nie z tej ziemi – pełna śmiechu, żartów i niesamowitych wrażeń!

Tytuł wchodzi w skład serii PLAYHOUSE DISNEY.

PLAYHOUSE DISNEY to interaktywna seria na DVD skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym, od 2 do 6 lat. Każdy serial wspiera różne aspekty rozwoju dziecka: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy, pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

MALI EINSTEINI to poznawanie architektury, sztuki, muzyki klasycznej oraz geografii - sympatyczni Leoś, Zuzia, Ania i Łukasz zabierają przedszkolaki w pełne emocjonujących przygód i wrażeń podróże. KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKI to nauka nowych rzeczy, poznawanie kształtów, kolorów i liczb, ZŁOTA RĄCZKA - podstawy nauki języka obcego oraz pozytywnych zachowań społecznych, a MOI PRZYJACIELE TYGRYS I KUBUŚ - rozwój logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie zagadek oraz empatii. Każdy odcinek seriali został starannie opracowany przez specjalistów od edukacji przedszkolnej oraz był konsultowany z psychologami i ekspertami w dziedzinie rozwoju dziecka.

Gatunek – animacja.

Język – angielski, polski dubbing D.D 2.0 .

Napisy – angielskie.

Produkcja – Walt Disney.

Obsada – bohaterowie animacji.

Czas projekcji – 69 min.

Dodatki - Odcinek serialu Złota Rączka: Teleskop Abuelita.

Dystrybutor - Galapagos.

Wszystkie filmy dvd i filmy blu ray posiadają gwarancję producentów. Sklep muzyczny Dvdworld to najwyższa jakość obsługi klienta.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...