Kod producenta: 7321916503731
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.00 PLN

60 SEKUND 

Nr kat. 7321916503731

Dystrybutor - Galapagos

OPIS FILMU

Zdobywcy Oscara Nicolas Cage oraz Angelina Jolie wprowadzą nas w świat niesamowitych prędkości i pełnych adrenaliny przeżyć w porywającym filmie akcji wyprodukowanym przez speca w tej dziedzinie, Jerry’ego Bruckheimera (Armageddon, Piraci z Karaibów, Książe Persji: Piaski czasu).

 Słynny  złodziej samochodów Randall „Memphis” Raines (Cage) sądził, że już na zawsze porzucił swoją niebezpieczną pracę— jednak pewnego dnia musi zostawić swoje ustatkowane życie i zaryzykować wszystko, by ocalić swojego młodszego brata (Giovanni Ribisi), który wdał się w konflikt z szefem gangu. Na szczęście Memphis wciąż jest mistrzem w swoim fachu i szybko zwołuje swoich byłych wspólników, by namówić ich do wielkiej kradzieży: 50 najlepszych samochodów w zaledwie 24 godziny. Muszą przy tym przechytrzyć policję, która już jest na ich tropie.

Obok Nicolasa Cage’a pojawia się m.in. zdobywca Oscara Robert Duvall który gra jednego z rabusiów. Film 60 sekund w reżyserii Dominica Seny i na podstawie scenariusza Scotta Rosenberga to pełna akcji ekscytująca opowieść, która nie zwalnia tempa ani na sekundę.

Gatunek – sensacyjny

Język – angielski, polski ( D.D 5.1)

Napisy  - polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszących

Reżyseria – Dominic Sena

Obsada – Nicolas Cage, Angelina Jolie

Czas projekcji –122 min.

Dystrybutor - Galapagos.

Polecamy