Wczytuję dane...
Kod producenta: 7321909126497
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: Galapagos

SOMMERSBY

Nr kat. 7321909126497

Dystrybutor - Galapagos

OPIS FILMU

Ludzie pamiętali Jacka Sammersby. Znali go jako zgorzkniałego nieudacznika. Ale kiedy Jack powrócił z wojny domowej, stał się czuły troskliwy i przedsiębiorczy. Czyżby ta wojna go zmieniła. A może człowiek, który przedstawia się jako Jack, wcale nim nie jest.

W tym pełnym tajemnic romansie, osadzonym w XIX w, główne role brawurowo zagrali Jodie Foster i Richard Gere .Wcielili się oni w postaci Jacka i Laurel Sommersby, których uczucie niespodziewanie odżyło. Jednak pojawiły się również podejrzenia. Nawet jeśli on nie jest tym człowiekiem którego poślubiła, Laurel wie że jest on tym, którego zawsze pragnęła. Czeka ich prawdziwy sprawdzian miłości i wiary. Jack musi bowiem zasiąść na ławie oskarżonych w procesie, w którym stawką jest jego życie, a rozstrzygnięcie sprawi że zapamiętacie Sommersby na długo.

Gatunek – dramat, obyczajowy.

Język – angielski, niemiecki, hiszpański ( D.D 2.0).

Napisy – polskie, angielskie, niemieckie, hiszpańskie, holenderskie, szwedzkie, norweskie, duńskie, fińskie, portugalskie, hebrajskie, greckie, czeskie, tureckie, węgierskie, islandzkie, chorwackie, francuskie, włoskie.

Reżyseria – Jon Amiel.

Obsada - Jodie Foster, Richard Gere.

Czas projekcji – 109 min.

Dystrybutor – Galapagos.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...