Wczytuję dane...
Kod producenta: 5907610730868
Gwarancja: 3 miesiące
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Producent: CD PROJEKT

Przygotuj się na zupełnie nowe doznania i odkryj na nowo jeden z najlepszych filmów przygodowych w historii: Piraci z Karaibów Skrzynia Umarlaka na Blu Ray!

Kapitan Jack Sparrow znów wpakował się w prawdziwe tarapaty. Zaprzedał duszę Davy'emu Jonesowi. Oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie znalazł sposobu na wywinięcie się od zapłaty. Tym razem jest nim zdobycie mitycznej skrzyni umarlaka, w której znajduje się serce Davy'ego Jonesa. Dzięki najwyższej jakości obrazu i dźwięku epicka opowieśc filmowa Disneya z Johnny'm Deppem, Orlando Bloomem i Keirą Knightley w rolach głównych nabiera zupełnie nowego wymiaru. Już nie umknie ci żaden szczegół, a pojawienie się potężnego Krakena, łamiącego statki niczym zapałki, zjeży każdy włos na twoim ciele!

Metryczka Filmu Blu Ray:

Gatunek: przygodowy, Język: angielski, polski, węgierski, turecki, czeski (D.D 5.1), Napisy: angielskie, polskie, greckie, węgierskie, tureckie, hebrajskie, czeskie, słowackie i inne, Reżyseria: George Verbiński, Obsada: Johnny depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Czas projekcji: 150 min, Nr kat: 5907610730868, Dystrybutor: CD Projekt

Polecamy