Wczytuję dane...
Gwarancja: 3 miesiące

Sklep Dvdworld poleca film sensacyjny "Uprowadzona 1/2 [Blu Ray]". Wszystkie filmy blu ray wysyłamy w ciągu 24h.

UPROWADZONA 1, 2 - BOX BLU-RAY

Nr kat. 5907561139826

Dystrybutor – Monolith Video

OPIS FILMU

I. UPROWADZONA  BLU-RAY

OPIS FILMU

Rewelacyjny Liam Neeson w filmie opartym na genialnym scenariuszu francuskiego mistrza akcji Luca Bessona. Czy można sobie wyobrazić  coś gorszego niź przysłuchiwanie się porwaniu własnej córki za pośrednictwem telefonu komórkowego. Ten koszmar przeżywa Bryan, były agent służb specjalnych, któremu pozostało mało czasu, aby wyrwać 17-letnią Kim z rąk bezwzględnego gangu handlującego kobietami. Sytuacja wydaje się beznadziejna, zwłaszcza że  Bryan znajduje się w Los Angeles, a jego córkę porwano w Paryżu .Jednak ktoś, kogo przez całe życie szkolono w zabijaniu, będzie wiedział co robić.

Gatunek - sensacyjny.

Język - angielski, polski ( DTS HD Master Audio D.D 5.1 ).

Napisy - polskie.

Reżyseria - Pierre Morel.

Obsada -Liam Nesson, Maggie Grace.

Czas projekcji -90 min.

Dystrybutor – Monolith Video.

II. UPROWADZONA 2 - BLU-RAY

OPIS FILMU

Liam Neeson („Przetrwanie”, „Lista Schindlera”) oraz Famke Janssen  („Golden Eye”) i Maggie Grace („Saga Zmierzch: Przed świtem”) w kontynuacji jednego z najlepszych filmów akcji w historii kina.

Po odzyskaniu córki z rąk albańskich porywaczy, Bryan Mills, były agent CIA, myślał, że to już koniec jego kłopotów. Nic bardziej mylnego. Ojciec jednego ze zgładzonych przez Bryana bałkańskich zbirów poprzysiągł zemstę i nie cofnie się przed niczym, aby dopiąć swego. Podczas rodzinnych wakacji w Istambule, Bryan wraz z żoną zostają porwani. Na wolności pozostaje jednak ich córka Kim, która pomoże ojcu wydostać się z niewoli. Teraz Bryan będzie musiał znów użyć wszystkich swych morderczych umiejętności, by ocalić żonę. Czasu pozostało niewiele. Dla porywaczy nie będzie litości.

Gatunek – sensacyjny.

Język  - angielski, polski (DTS-HD Master Audio 5.1)

Napisy – polskie.

Reżyseria – Olivier Megaton.

Obsada – Liam Neeson, Famke Janssen.

Czas projekcji – 93 min.

Dystrybutor – Monolith Video

Wszystkie filmy blu ray posiadają gwarancję producentów. Sklep Dvdworld to najwyższa jakość obsługi klienta.

Polecamy